Klasyczny dom

Znalezienie idealnego domu na całe życie to nie lada wyzwanie. Tym bardziej że projektanci domów prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowocześniejszych i ładniejszych konstrukcji, z których to klienci naprawdę nie wiedzą, co wybrać. Wiele osób szuka domu klasycznego i praktycznego, który będzie rzeczywiście miał w sobie wszystkie niezbędne pomieszczenia a jego wygląd będzie zachwycał prostotą, minimalizmem i klasycznymi rozwiązaniami. Projekt domu ariel zdecydowanie spełnia te wszystkie warunki.

 

  1. Projekt domu ariel 

Projekt domu ariel to niezwykle uniwersalny projekt, który zachwyca prostotą, minimalizmem oraz elegancją w jednym. Projekt domu parterowego o powierzchni 128,43 m² to idealne miejsce dla młodych par, rodzin z dziećmi oraz starszych osób, które chcą mieć swoje miejsce na ziemi.

  1. Atrakcyjna cena

Projekt ten posiada piwnicę, garaż na dwa samochody, otwartą kuchnię, spiżarnię, salon z kominkiem oraz trzy duże, komfortowe i przestrzenne pokoje. Jest idealny, by umiejscowić go zarówno na zamkniętym osiedlu, jak i się świetnie sprawdzi w dużej przestrzeni jako domek pod miastem.

Projekt domu ariel to idealna propozycja dla tych, co chcą zbudować dom murowany i tradycyjny. Mimo nowoczesnej bryle i ciekawym designie – posiada wiele klasycznych i ponadczasowych elementów.